Tööpakkumise number

575268

USS SECURITY EESTI AS Nõrkvoolusüsteemide tehnik

Töö kirjeldus

Töö seisneb nõrkvoolusüsteemide paigaldus- ja hooldustööde teostamises, rikete likvideerimises ja klientide nõustamises.
Tööpiirkonnad on Ida- ja Lääne-Virumaa.

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab:

Soovitavalt tehnilist haridust
Nõrkvoolu- või elektrialaseid teadmisi ja kogemust
Õpivõimelisust, ausust, lojaalsust, kohusetundlikkust
Eesti keele oskust kesktasemel ja vene keele oskust suhtlustasandil
B-kategooria juhilube

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
• võimalust areneda ja kasvada ettevõttesiseselt
• vaheldusrikast tööd
• head tasu vastavalt tulemusele
• täiendkoolitusi
• kaasaegseid töövahendeid, ametiautot
• igakuist sporditoetust ning muid koostööpartnerite soodustusi

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Nõrkvoolusüsteemide tehnik

USS SECURITY EESTI AS

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

Vaatan ettevõtte profiili