Värsked tööpakkumised

Nõrkvoolusüsteemide projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208348

Tööpakkumise number

208348

Töö kirjeldus

Seoses firma arenemisega otsime oma meeskonda nõrkvoolusüsteemide projektijuhti, kelle tööülesanneteks on objektidel nõrkvoolutööde juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

* Nõutav eelnev töökogemus samas valdkonnas vähemalt 3 aastat
* Erialane haridus
* Tehnilist taiplikkust
* Oluline on sihikindlus, iseseisev probleemide lahendamine jooksva töökäigus ning lõppeesmärgile orienteeritus.
* Nõutav eesti keele oskus kõrg tasemel
* Inglise keele oskus tehnilise kirjanduse lugemise tasandil.
* Vene keele oskus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Pakume:
* Tulemustele vastavat palka
* Kütuselimiiti
* Mobiiltelefoni limiit
* Sõbralikku meeskonda
* Kaasaegset kontorit

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
1. november 2010
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2010

Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on turva- ja nõtkvoolulahenduste teostamine ja nende süsteemide hooldus.
Paigaldame videovalvesüsteeme, automaatset tulekahjusignalisatsiooni, valvesignalisatsiooni, telefoni- ja arvutivõrke, sidelahendusi, IT võrke, gaaskustutust, perimeetri valvet, läbipääsusüsteeme, kaubakaitset, üldhelindust ja muid nõrkvoolu-turva lahendusi. Käesolevast aastast oleme tegevuse laiendanud füüsilisetele turvalahendustele - läbipääsu süsteemid koos turnikeede ja parkimisüsteemidega.