Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194963

Nõrkvoolusüsteemide projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma arenemisega otsime oma meeskonda nõrkvoolusüsteemide projektijuhti, kelle tööülesanneteks on objektidel nõrkvoolutööde juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

* Nõutav eelnev töökogemus samas valdkonnas vähemalt 3 aastat
* Erialane haridus
* Tehnilist taiplikkust
* Oluline on sihikindlus, iseseisev probleemide lahendamine jooksva töökäigus ning lõppeesmärgile orienteeritus.
* Nõutav eesti keele oskus kõrg tasemel
* Inglise keele oskus tehnilise kirjanduse lugemise tasandil.
* Vene keele oskus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Pakume:
* Tulemustele vastavat palka
* Firma autot, kütuselimiiti
* Mobiiltelefoni limiit
* Sõbralikku meeskonda
* Kaasaegset kontorit

Tööpakkumise number
#194963

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: 10000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. mai 2010
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2010

Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on nõrkvoolu tööd ja turvalahenduste teostamine ja nende süsteemide hooldus.
Paigaldame videovalvesüsteeme, automaatset tulekahjusignalisatsiooni, valvesignalisatsiooni, telefoni- ja arvutivõrke, sidelahendusi, IT võrke, gaaskustutust, perimeetri valvet, läbipääsusüsteeme, kaubakaitset, üldhelindust ja muid nõrkvoolu-turva lahendusi. Käesolevast aastast oleme tegevuse laiendanud füüsilisetele turvalahendustele - läbipääsu süsteemid koos turnikeede ja parkimisüsteemidega. Samuti teostame nõrkvoolu projekte.

Vaata rohkem