Värsked tööpakkumised

Nõrkvoolusüsteemide paigaldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209921

Tööpakkumise number

209921

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on uutele objektidele nõrkvoolusüsteemide paigaldamine.
Töö tehnikuna tähendab nõrkvoolu- ja valvesüsteemide monteerimist erinevatele objektidele.

Nõudmised kandidaadile

Töölesoovija peab olema positiivse ellusuhtumisega, julge, avatud, usaldusväärne ja ettevõtlik.
• Peab kindlasti omama eelnevat töökogemust valveseadmete paigaldajana
• Sulle tuleb kasuks, kui omad teadmisi ja kogemusi erinevatest elektrisüsteemidest
• Sulle meeldib töötada meeskonnas
• Sa tahad pakkuda parimat teenindust
• Sa oskad ja tahad teha ettepanekuid, oled positiivse ellusuhtumisega
• Sa oskad olla leidlik ning eesmärgikindel
• Eeldame kindlasti isikliku sõiduki kasutamise võimalust
• Eeldame korrektset eesti keele oskust kõnes ja kirjas

Pakume huvitavat ja pingelist iseseisvat tööd kaasaegses töökeskkonnas, toredat meeskonda ja arvestatavat motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Oluline on isikliku auto olemasolu
Ettevõtte poolt töövahendid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2010
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2010
Brutopalk:
Alates 7000 kuni 14000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Töötasu arvestus tükitöö alusel

OÜ Onetor on 2001 aastal loodud Eesti kapitalil põhinev nõrkvoolusüsteeme, elektritöid ja turvaseadmeid paigaldav ettevõte. Meie põhitegevusala on turvakontseptsioonide- ja lahenduste koostamine, häiresüsteemide projekteerimine, -müük, -paigaldus ning hooldusteenus.
Tänu heale meeskonnale ning kvaliteetsele teenusele, suudame pakkuda parimat nõrkvooluseadmete paigalduse ja hooldusteenust. Seoses töömahtude suurenemisega ja ettevõtte laienemisega võetakse tööle tehnik.