Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #833979

Nõrkvoolusüsteemide paigaldustehnik

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tuleohutussüsteemide, ATS ning valve-, video- ja läbipääsusüsteemide paigaldustööde teostamine

  • rikke põhjuste välja selgitamine ja rikete kõrvaldamine

  • klientide nõustamine, andmebaaside ja dokumentide täitmine

Ootused kandidaadile

  • tehniline haridus ja/või kogemus nõrkvoolu ja tuleohutuse alal

  • õpivõimelisus, tehniline taiplikkus, iseseisvus, eesmärgile orienteeritus

  • B-kategooria juhiluba ja valmisolek liikuvaks tööks

  • heal tasemel arvutioskus

  • hea eesti keele oskus

  • kasuks tuleb turvasüsteemide tehniku kutsetunnistus või valmisolek selle omandamiseks

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töövahendeid, vormiriietust ja tööautot

  • vaheldusrikast ja liikuvat tööd

  • head töötasu vastavalt tulemustele

  • sporditoetust ja muid koostööpartnerite soodustusi

  • täiendkoolitusi

  • arenemis- ja karjäärivõimalusi

Tööpakkumise number
#833979

Info

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem