NÕRKVOOLUSÜSTEEMIDE PAIGALDUSTEHNIK JA NOOREM PAIGALDUSTEHNIK
Tööpakkumise number #705440

1
LANSEC OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Arvutivõrkude kaabeldus ja paigaldustööd.

Turvasüsteemide sh valve- ja läbipääsusüsteemide, videovalve, ATS, jm kaabeldus- ning paigaldustööd.

Ootused kandidaadile

Keskharidus või tehniline kesk-eriharidus.

Baasteadmised nõrkvoolusüsteemide paigaldustöödest.

Tehniliste jooniste lugemisoskus.

Eesti keele valdamine suhtlustasandil.

Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus ning ausus.

Kasuks tuleb: Eelnev nõrkvoolusüsteemide paigaldamise kogemus

Kasuks tuleb: Arvutivõrkude cat5, cat6, cat6a paigaldusoskus.

Kasuks tuleb: Turvatehniku kutsetunnistus tase 4

Kasuks tuleb: B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu

Kogemustega meeskonna tuge ja vajadusel täiendavat väljaõpet

Koolitusi

Sõbralikku meeskonda

Korrektne tööriietus ja kõiki tööks vajalikke vahendid

Tööle asumise aeg Koheselt

Lisainfo

tel.: 6770164

Tööpakkumise number
#705440

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
24. mai 2021
NÕRKVOOLUSÜSTEEMIDE PAIGALDUSTEHNIK JA NOOREM PAIGALDUSTEHNIK NÕRKVOOLUSÜSTEEMIDE PAIGALDUSTEHNIK JA NOOREM PAIGALDUSTEHNIK

LANSEC OÜ

Lansec OÜ on IT võrkude ja turvasüsteemide projekteerimise, ehituse ja hoolduse teenust pakkuv ettevõte Eestis. Meil töötab professionaalne ja hästikoolitatud paigaldus- ja hoolduspersonal, kelle ülesandeks vajadusel jääb ka peale seadmete töölerakendamist igapäevane järelevalve süsteemide töö üle. Lansec OÜ on arvutivõrgukomponentide R&M, EUROLAN, DNS Silver Link sertifitseeritud paigaldaja, turvasüsteemide tootjate PROTEGE, MILESTONE, MIRASYS,HIKVISION, SAMSUNG, KENTEC, INIM, HARDMEIER, PARADOX, DSC jpt koolitatud paigaldaja.

Vaata rohkem