Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168745

Nõrkvoolusüsteemide paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • video-, tulehäire-, valvesignalisatsiooni-, läbipääsu- ja muude nõrkvoolusüsteemide paigaldamine ja seadistamine erineva iseloomuga objektidele
  • tööga seonduvate dokumendiblankettide täitmine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 2-aastane nõrkvoolusüsteemide paigaldamise ja programmeerimise töökogemus
  • kesk- või elektrialane keskeriharidus
  • elektrialased teadmised
  • tehniline taip
  • eesti keele oskus heal tasemel
  • vene keele oskus suhtlustasemel
  • arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus
  • meeskonnatöö oskused ja paindlikkus
  • täpsus ja kohusetundlikkus
  • B-kategooria juhiluba

  • huvitavat ja vaheldusrikast erialast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
  • arenemis- ja karjäärivõimalusi
  • sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi
  • kaasaegset ja stabiilset töökeskkkonda

Lisainfo

Mõnikord tuleb viibida töölähetustes Eestis, kui ka välismaal

Tööpakkumise number
#168745

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 14000 - 24000 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
7. november 2008

Salalux AS on tegutsenud 14 aastat Eesti turvaturul. 1994 aastal alustati turvasüsteemide paigaldamisega ja hiljem lisandusid uute teenustena turvasüsteemide projekteerimine ja hooldus.
Käesoleval hetkel on meie peamisteks tegevusvaldkondadeks video-, valvesignalisatsiooni-, tulehäire-, läbipääsu- ja muude nõrkvoolusüsteemide projekteerimine, paigaldamine ja hooldamine.
Meie eesmärgiks on olla turvasüsteemide paigaldamise turul eelkõige kvaliteedi ja maineliider.

Vaata rohkem