Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222146

Nõrkvoolusüsteemide müügijuhti

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda nõrkvoolusüsteemide müügijuhti, kelle tööülesanneteks on suhelda ehitusfirmade ja eraklientidega, teha hinnakalkulatsioone, tegeleda erinevate toodetega. Otsida väljaspool ehitusturgu uusi kliente, kellele pakkuda meie firma tooteid ja teenuseid. Hoida olemasolevaid kliente, pidev suhtlus klientidega.

Ootused kandidaadile

* Nõutav eelnev töökogemus nõrkvoolusüsteemide müügi valdkonnas vähemalt 1 aastat, nõrkvoolu valdkonna tundmine
* Tehnilist taiplikkust
* Oluline on sihikindlus, iseseisev probleemide lahendamine jooksva töökäigus ning lõppeesmärgile orienteeritus.
* Hea suhtlemis ja eneseväljendamis oskus
* Nõutav eesti keele oskus kõrgtasemel
* Inglise keele oskus tehnilise kirjanduse lugemise ja arusaamise tasandil.
* Vene keele oskus tuleb kasuks.
* Kasuks tuleb programmi OCRA tundmine
* B-kat. juhiload

Ettevõte pakub

Pakume:
* Põhipalk, millele lisandub tulemustele vastav lisatasu
* Mobiiltelefoni limiit
* Sõbralikku meeskonda
* Kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#222146

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
15. märts 2011

Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on nõrkvoolu tööd ja turvalahenduste teostamine ja nende süsteemide hooldus.
Paigaldame videovalvesüsteeme, automaatset tulekahjusignalisatsiooni, valvesignalisatsiooni, telefoni- ja arvutivõrke, sidelahendusi, IT võrke, gaaskustutust, perimeetri valvet, läbipääsusüsteeme, kaubakaitset, üldhelindust ja muid nõrkvoolu-turva lahendusi. Käesolevast aastast oleme tegevuse laiendanud füüsilisetele turvalahendustele - läbipääsu süsteemid koos turnikeede ja parkimisüsteemidega. Samuti teostame nõrkvoolu projekte.

Vaata rohkem