Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70210

Nõrkvoolusüsteemide ja automaatika spetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõrkvoolusüsteemide ja automaatsete tulekaju kustutusüsteemide projekteerimine, paigaldamine ja hooldus;
enda töölõigus projekti juhtimine, hooldusobjektide kliendihaldus;
koostöö kogu nõrkvoolu ja automaatika meeskonnaga;
tootearendus, läbirääkimine tarnijatega.

Ootused kandidaadile

Erialane töökogemus/koolitus, MS Office ja AutoCad programmide hea kasutusoskus,
eesti-inglise-vene keele valdamine nii kõnes, kui kirjas;
võimalus viibida töölähetustes ja tootekoolitusel nii Eestis kui väljaspool vähemalt nädal aega;
valmisolek töötada vajadusel piiramata töögraafikuga;
hea pingetaluvus, iseseisva töö oskus ja otsustusvõimelisus projektide edukaks juhtimiseks;
soov ennast pidevalt täiendada, arendades sellega nii enda kui ettevõtte konkurentsivõimet

Ettevõte pakub

head tasu heale tegijale
vaheldusrikast, huvitavat tööd ja väljakutseid
ajakohast töökeskkondaja -vahendeid, ametiautot
meeldivat ja professionaalset meeskonda
väljaõpet rahvusvahelises keskkonnas

Tööpakkumise number
#70210

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 17000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2006

Meie ettevõte põhitegevused on automaatika- ja nõrkvoolusüsteemide ning tulekahju automaatsete kustutussüsteemide projekteerimine paigaldamine ja müük. Sellest aastast võtsime uue valdkonnana juurde ehtiusala . Meeskond koosneb enamjaolt insener-tehnilise ettevalmistusega inimestest.

Vaata rohkem