Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324857

Nõrkvoolussüsteemide tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks vastutusvaldkondadeks on:

  • nõrkvoolusüsteemide ja tulekahjusignalisatsioonisüsteemide (ATS) paigaldamine, hooldamine ja rikete kõrvaldamine
  • häirete põhjuste väljaselgitamine ja nende likvideerimine
  • klientide instrueerimine ja nõustamine nõrkvooluseadmete kasutamist puudutavates küsimustes

Ootused kandidaadile

Sa oled sobiv kandidaat kui:

  • omad eelnevat töökogemust nõrkvoolusüsteemi seadmete paigaldamisel ja/või hooldamisel
  • omad B-kategooria juhilube
  • Sind iseloomustavateks märksõnadeks on pingetaluvus, täpsus, kohusetundlikkus ning väärtustad koostöövalmidust ja orienteeritust kvaliteetsele klienditeenindusele
  • kasuks tulevad autoremondi lukksepa ametioskused

Ettevõte pakub

  • väljaõpet ja erialast koolitust
  • motiveerivat tasupaketti
  • meeldivat töökollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#324857

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2013
Kuulutus sisestati:
5. november 2013

Antifire Tuleohutuslahendused on tuleohutusfirma, mis pakub oma klientidele tulekahju avastamise-, kustutamise- ja pääste terviklahendusi nii maal, merel kui õhus, alates kõige lihtsamatest tuleohutusvahenditest kuni kliendi erivajadusi arvestavate tehniliste lahendusteni.

Meie klientideks on nii avaliku sektori asutused kui ka eraettevõtted.

Vaata rohkem