Värsked tööpakkumised

Nõrkvoolu tööde installatsioonielektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213340

Tööpakkumise number

213340

Töö kirjeldus

Nõrkvoolusüsteemide paigaldus, kaabeldused. Turvasüsteemid, arvuti-telefonivõrgud, videovalve, tulekahjusignalisatsioon, gaaskustutus, läbipääsusüsteemid, fonotelefonid jm. sarnane.
Töö on ehitus objektil, täiskohaga, esmaspäevast-reedeni. Objektid asuvad ka väljapool Tallinna.

Nõudmised kandidaadile

• Kindlasti on nõutav eelnev töökogemus samas valdkonnas ja erialane haridus elektrotehnika ning nõrkvoolutööde valdkonnast.
• Oluline on sihikindlus, iseseisev probleemide lahendamine jooksva töökäigus ning lõppeesmärgile orienteeritus.
• Kandideerija peab oskama kasutada elementaarseid ehituse tööriistu - akukruvikeeraja, SDS drell, tester.
• Kandideerija peab teadma mis asi on tüübel, naeltüübel ja naela tüübel, spell, kaabliside.
• Töötaja peab aru saama erialastest terminitest nagu - pinge, voolutugevus, takistus, lühis, katkestus, 12VDC, 24VDC, 24VAC, 220VAC, NO kontakt, NC kontakt ja peab oskama neid mõõta.
• Nõutavad on mõõtetestri (multimeetri) kasutamise oskus.
• Töötaja peab teadma mis on relee ja mis on selle tööpõhimõte.
• Nõutav eesti keele oskus.
• Vene keele oskus tuleb kasuks.
• Soovitav inglise keele oskus tehnilise kirjanduse lugemise tasandil.

Ettevõte pakub

Pakume:
tulemustele vastavat palka
sõbralikku meeskonda
isikliku auto kasutamise korral autokompensatsioon
mobiiltelefoni limiit
täiendavat väljaõpet töö käigus
korralikke töövahendeid

Lisainfo

Nõudmistele mittevastavuse korral palume mitte kandideerida.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
17. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
26. november 2010