Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734545

Nõrkvoolu tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõrkvoolusüsteemide paigaldus ja hooldus

Ootused kandidaadile

  • oled omandanud tehnilise keskerihariduse;
  • tunned turvasüsteeme ja omad eelnevat töökogemust
      turvasüsteemide tehnikuna;
  • suhtled vabalt eesti keeles. Kasuks tuleb vene ja inglise keeles oskus;
  • oled meeskonnamängija ning vajadusel oskad töötada ka iseseisvalt;
  • oled täpne ja kohusetundlik;
  • omad B-kategooria juhilube.

Ettevõte pakub

  • väljaõpet kohapeal;
  • erialast tööd arenevas ja edukas ettevõttes;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • võimalus ettevõtte sees areneda.

Tööpakkumise number
#734545

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 9.4 - 10.4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
3. november 2021
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2021

Valve ja läbipääsusüsteemid, tarkvaratöötlus, tööstusautomaatika

Vaata rohkem