Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #679972

Nõrkvoolu tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saab nõrkvoolu tehnik. Tõõulesanneteks on erinevate nõrkvoolusüsteemide paigaldus ja hooldus. (ATS, valvesüsteemid, video, sidevõrgu ehitus jne.)

Ootused kandidaadile

Töökogemus vähemalt 2 aasta. VÄGA HEA Eesti keele oskus.

Kasuks tuleb lihtsamate valvekeskute programmerimise oskus.

Omalt poolt pakume kvaliteetseid töövahendeid. Korralikku töötasu. Vajadusel ettevõtte sõiduki kasutamist.

Tööpakkumise number
#679972

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2020

Concepta Holding OÜ on Eesti erakapitalil tegutsev elektri- ja nõrkvoolutöid teostav ettevõte.

Tegeleme järgmiste süsteemide projekteerimise ja väljaehitusega:

tugevvoolusüsteemid – erinevate äri-, elu-, sotsiaal- ja tootmishoonete siseinstallatsioonitööd,
nõrkvoolusüsteemid – arvuti- ja telefonivõrkude siseinstallatsioonitööd,
tulekahjusüsteemid – erinevatele äri-, sotsiaal- ja tootmishoonete siseinstallatsioonitööd.
Tööülessanneteks on ehitusobjektidel ja eraklientide juures erinevate süsteemide kaabeldus ja paigaldus.

Vaata rohkem