Värsked tööpakkumised

Nõrkvoolu projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189019

Tööpakkumise number

189019

Töö kirjeldus

Nõrkvoolu, automaatika ja turvasüsteemide projekteerimine

Nõudmised kandidaadile

- AutoCAD keskkonnas automaatika-ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimise kogemus vähemalt 4 aastat
- automaatika ja/või elektroonikaalane kõrgharidus
- eesti keele oskus
- vene keele oskus vähemalt suhtlemistasandil
- täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja stabiilset töösuhet
- väljakutset pakkuvaid projekte ja arenguvõimalusi
- tulemustele vastavat väärilist töötasu
- sporditoetust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2009
Lisainfo palga kohta:
põhi- ja tulemuspalk

Arhitektuuri- ja projekteerimisbüroo EA Reng AS kuulub Eesti juhtivate projekteerimisfirmade hulka. 4 bürood kolmes riigis ühendavad sadakahtekümmet kõrge kvalifikatsiooniga arhitekti ja inseneri. Pakume klientidele kompleksset ja professionaalset konsultatsiooniteenust EA Reng AS arendab ennast järgmistel suundadel: arhitektuurne ja ehituslik projekteerimine, üld- ja detailplaneeringute koostamine, teede, tänavate, sildade ja infrastruktuuri projekteerimine, eriosade projekteerimine, projektijuhtimine ja järelevalve ning konsultatsiooniteenus. Oleme tasakaalukad ja usaldusväärsed, ausad, avatud ning ambitsioonikad ja nende väärtuste hindamist ootame ka uutelt kolleegidelt.