Värsked tööpakkumised

Nõrkvoolu projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175803

Tööpakkumise number

175803

Töö kirjeldus

Nõrkvoolu, automaatika ja turvasüsteemide projekteerimine

Nõudmised kandidaadile

- AutoCAD keskkonnas automaatika-ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimise kogemus vähemalt 4 aastat
- automaatika ja/või elektroonikaalane kõrgharidus
- eesti keele oskus
- vene keele oskus vähemalt suhtlemistasandil
- täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- tulemustele vastavat väärilist töötasu

Lisainfo

NB! Pakume ajutist 2-kuulist tööd (tähtajaline leping)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
30. märts 2009
Kuulutus sisestati:
25. märts 2009
Lisainfo palga kohta:
põhi- ja tulemuspalk

EA Reng AS kuulub Eesti juhtivate projekteerimisfirmade hulka. Koos kahe tütarettevõttega ühendab ta rohkem kui sadakahtekümmet kõrge kvalifikatsiooniga arhitekti ja ehitusinseneri. Pakume tellijatele kompleksset ja professionaalset konsultatsiooniteenust EA Reng AS arendab ennast järgmistel suundadel: arhitektuurne ja ehituslik projekteerimine, üld- ja detailplaneeringute koostamine, teede, tänavate, sildade ja infrastruktuuri projekteerimine, eriosade projekteerimine, projektijuhtimine ja järelevalve ning konsultatsiooniteenus.