Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64659

Nõrkvoolu projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda inimest, kes soovib meiega koos edasi areneda ja õppida uutest kogemustest.

Sinu põhitööks saab nõrkvoolusüsteemide projekteerimine. Oled osalejaks uutes projektides ja süsteemide kavandamistes.
Oma töös tuleb Sul kokku puutuda erinevate olukordadega klientide teenindamisel (nõustamine, lahenduste leidmine, vajaduste selgitamine jne). See eeldab, et oled hea ja avatud suhtleja.
Püüame maksimaalselt oma vajadustele kohandada maailmas välja töötatud tehnilisi vahendeid ja lahendusi. See nõuab Sinult piisavat uudishimu, soovi olla kursis tehnika arenguga ja uute tehniliste võimalustega.
Me eeldame, et Sa suudad töötada iseseisvalt ja efektiivselt planeerida oma tööaega.

Ootused kandidaadile

  • kellaaja ja kuupäevade tundmine
  • arvuti kasutamise oskus (Windows, Office, jne)
  • AutoCad tarkvara tundmine
  • Interneti kasutamise oskus (e-mail, ftp, www, jne)
  • esmased teadmised elektrotehnikast
  • inglise keele oskus erialase kirjanduse mõistmiseks
  • korrektsus asjaajamises ja dokumenteerimisel

Kasuks tuleb:
  • meeskonnatöö kogemus
  • isikliku sõiduvahendi kasutamise võimalus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • erialast koolitust
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd kiirelt arenevas kaasaegses keskkonnas
  • töö tulemustele vastavat tasu

Lisainfo

Ühegi eelnimetatud oskuse puudumine pole takistuseks, kui Sa ilmutad õiget suhtumist lahenduste leidmisel ja loogilist mõtlemist.

Palun saada oma CV ja palgasoov hiljemalt 1.juuniks 2006 e-maili aadressil: mark/at/cconnect.ee

Tööpakkumise number
#64659

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. mai 2006
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2006

CVKeskus.ee klient

Tegevusalad.
Arvutustehnika hooldus ja müük.
Arvutustehnika rentimine.
Sidelahenduste projekteerimine, ehitusjärelvalve ja hooldus.
Tulekahjusignalisatsioonide projekteerimine ja ehitusjärelvalve.
Valvesignalisatsioonide projekteerimine ja ehitusjärelvalve.
Videovalve-, helinduse,- läbipääsusüsteemide projekteerimine ja ehitusjärelvalve.

Vaata rohkem