Nõrkvoolu ja/või tugevvoolu projekteerija
Tööpakkumise number #687626
Kaugtöö võimalus

3
PROJEKT O2 OÜ
Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Iseseisev nõrk- ja/või tugevvoolusüsteemide projekteerimine;

  • Oma eriaala projektiosade juhtimine ja esindamine projektis;

  • Vajadusel tehniliste tingimuste ja lubade hankimine;

  • Suhtlemine ja koostöö meeskonna-, ametnike- ja tellijatega.

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus;
  • Erialase tarkvara kasutamise oskus (CADMATIC Electrical, MagiCAD jne;
  • Erialase seadusandluse, normide, standardite tundmine;
  • Hea analüüsivõime ja valmisolek meeskonnatööks;
  • Hea koostöö- ja suhtlemisoskus;
  • Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • Lojaalsus tööandjale.

Kasuks tuleb:

  • BIM projekteerimise kogemus;
  • Kutsetunnistuse ja/või pädevustunnistuse olemasolu või vastavus  taotlemisnõuetele.

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu;

  • Eneseteostuse ja arenguvõimalusi, erialaseid koolitusi;

  • Sõbralikku, toetavat ja professionaalset meeskonda;

  • Kaasaegset töökeskkonda, töövahendeid ja tarkvara;

  • Põnevaid firmaüritusi, sporditoetusi, paindlikku tööaega ja muid hüvesid.

Lisainfo

Võimalus töötada nii Tallinna, Tartu kui ka Viljandi kontoris.

Tööpakkumise number
#687626

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. märts 2021
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2021
Nõrkvoolu ja/või tugevvoolu projekteerija Nõrkvoolu ja/või tugevvoolu projekteerija

TULE JA LIITU PROJEKT O2 MEESKONNAGA NING SAA OSA EHITUS- JA PROJEKTEERIMISMAASTIKU KUJUNDAMISE PROTSESSIST!

Projekt O2 on ehitusliku projekteerimise ja projektijuhtimise tervikteenust pakkuv ettevõte. Meie bürood asuvad Tartus, Tallinnas ja Viljandis. Projektlahenduste väljatöötamisel peame parima tulemuse saavutamisel oluliseks meeskonnatööd ja asjatundlike partnerite kaasamist. Meie missioon on planeerida ja projekteerida kvaliteetset, keskkonnasõbralikku ja harmoonilist elukeskkonda, luues sobivamaid ja kompleksemaid arhitektuurseid, insenertehnilisi ja tehnoloogilisi lahendusi.

Vaata rohkem