Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194782

NORDEA PANGA KREDIIDIJÄRELVALVE JURIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • äriühingute probleemkrediidi projektidega tegelemine
  • krediidikomitees enda ettepanekute kaitsmine
  • panga esindamine erinevates kohtumenetlustes
  • pangatöötajate juriidiline nõustamine
  • panga kinnisvaraühingu töö korraldamine

Ootused kandidaadile

  • erialane töökogemus soovitavalt 3 aastat tsiviilõiguse ja tsiviilprotsessi valdkonnas
  • väga hea analüüsivõime
  • iseseisvus ja algatusvõime
  • tulemustele orienteeritus ja pingetaluvus
  • eesti ja inglise keele väga hea valdamine nii kõnes kui kirjas, vene keele valdamine suhtlustasandil
  • väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus ning läbirääkimisoskus

Ettevõte pakub

  • arendavat töökeskkonda
  • mitmekesist ja vaheldusrikast tööd
  • konkurentsivõimelist töötasu ja motivatsioonipaketti

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • töökogemus finants- või krediidiasutuses

Tööpakkumise number
#194782

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2010

Nordea on Põhja- ja Baltimaade juhtiv finantsteenuste osutaja. Kontserni kolm põhilist ärivaldkonda on jaepangandus, suurfirmade ja -organisatsioonide teenindus, varahaldus ning elukindlustus. Nordeal on ligi 10 miljonit klienti ja 1400 pangakontorit. Nordea on 5,1 miljoni e-kliendiga maailma juhtivaid internetipanganduse ettevõtteid. Nordea aktsia on noteeritud Stockholmi, Helsingi ja Kopenhaageni börsidel.

Vaata rohkem