Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140851

Nordea liisingu müügitoe üksuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Liisinglepingute ja muude vajalike dokumentide ettevalmistamine;
  • Info sisestamine rakendusprogrammidesse;
  • Dokumentatsiooni haldamine, puuduolevate dokumentide laekumise jälgimine ja tagamine;
  • Lepingufailide komplekteerimine;
  • Klientidele finantseerimispakkumiste tegemine.

Ootused kandidaadile

  • Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus;
  • Inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset ja arenevat töökeskkonda;
  • Töökogemust rahvusvahelises kontsernis;
  • Väljakutset pakkuvaid tööülesandeid.

Lisainfo

  • Kasuks tuleb majandusalane kõrgharidus ja majanduskeskonna tundmine

Tööpakkumise number
#140851

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2008

Nordea on Põhja- ja Baltimaade juhtiv finantsteenuste osutaja. Kontserni kolm põhilist ärivaldkonda on jaepangandus, suurfirmade ja -organisatsioonide teenindus, varahaldus ning elukindlustus. Nordeal on ligi 11 miljonit klienti.

Vaata rohkem