Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195389

Nordea Liisingu krediidispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • finantseerimistehingute analüüs, klientide krediidivõime hindamine
  • krediidimemode ja muu krediidimaterjali ettevalmistamine krediidikomiteeks
  • krediidiotsuste tegemine oma pädevuse piirides
  • klientide ja vara müüjate nõustamine seoses finantseerimistehingutega

Ootused kandidaadile

  • hea suhtlemis- ja kehtestamisosku
  • äpsus ja analüüsivõime
  • finantsaruannete analüüsioskus
  • vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • majandusalane kõrgharidus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset ja arenevat töökeskkonda
  • töökogemust ja isiklikku arengut rahvusvahelises kontsernis

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • eelnev töökogemus krediidi- või finantseerimisasutuses

Tööpakkumise number
#195389