Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194781

NORDEA LIISINGU KORPORATIIVKLIENTIDE OSAKONNA SUURKLIENDIHALDUR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne Nordea Liisingu toodete müük korporatiivklientide osakonna sihtrühmadele
  • töö isikliku müügieelarvega
  • oma klientportfelli haldamine ja/või selle korraldamine
  • kõrge kompetentsi omandamine Nordea liisingu poolt pakutavate toodete osas, valmisolek koolitajaks olemiseks
  • aktiivne osalemine osakonna töös

Ootused kandidaadile

  • väga head teadmised majandus- ja ettevõtluskeskkonnast
  • aktiivsus ja tulemustele orienteeritus
  • iseseisvus ja algatusvõime, analüüsivõime
  • hea pingetaluvus
  • kõrge suhetele orienteeritus ja innustamisvõime
  • väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus ning läbirääkimisoskus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus kontoritarkvara tasemel
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja iseseisvat tööd
  • arendavat töökeskkonda rahvusvahelises ettevõttes
  • konkurentsivõimelist hüvitispaketti
  • sõbralikku ja professionaalset meeskonda

Lisainfo

Kasuks tuleb

Tööpakkumise number
#194781