Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126525

Nordea liisingu korporatiivklientide osakonna faktooringu üksuse müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Faktooringu kliendihalduri vahetu assisteerimine pakkumiste tegemisel, krediiditaotluste ettevalmistamisel, lepingute ja krediidiinfo sisetamisel rakendusprogrammidesse, lepingute ja teiste vajalike dokumentide ettevalmistamisel, failide komplekteerimisel ja muudel halduri poolt antud tegevustel.

Ootused kandidaadile

  • aktiivne, täpne arengule orienteeritud
  • inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • töökogemust ja arengut rahvusvahelises firmas
  • head töökeskkonda

Lisainfo

  • kasuks tuleb majandusalane kõrgharidus ja majanduskeskonna tundmine

Tööpakkumise number
#126525