Värsked tööpakkumised

Noorteosakonna müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 65904

Tööpakkumise number

65904

Töö kirjeldus

Otsime särasilmset ja toimekat klienditeenindajat ZARA kauplusesse Viru Keskuses.
Omalt poolt pakume tööd noores arenevas meeskonnas ning meeldivat töökeskkonda.

Põhilised tööülesanded:
* klientide teenindamine müügisaalis
* kaupade tundmine ja aktiivne pakkumine kliendile
* kaupade vastuvõtmine laos ja väljapanek müügisaalis

Nõudmised kandidaadile

* teenindusaldis
* meeldiv ja julge suhtleja
* kohanemisvõimeline
* orienteeritud meeskonnatööle
* moeteadlik ja maitsekas
* rõõmsameelne ja leidlik

Kui oled kohanemisvõimeline, huvitud moest ja Sulle meeldib tiimitöö ning soovid arendada oma sisemist potentsiaali dünaamilises keskkonnas, siis pakub ZARA selleks suurepäraseid võimalusi!

Lisainfo

Kauplus on avatud iga päev 9.00 - 21.00. Töö toimub graafiku alusel.
Konkursi esimeses etapis äraütlevaid vastuseid ei saadeta.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. mai 2006
Kuulutus sisestati:
2. mai 2006

Zara dikteerib uusimaid moesuundi miljonitele inimestele maailmas omades enam kui 700 kauplust maailma suurimatel kommertstänavatel 56 riigis. Toetume oma töötajate professionaalsusele, kes loovad ja arendavad selle erakordse firma väärtusi. Meie ettevõte hoolib samuti oma töötajate tulevikust pakkudes suurepäraseid karjäärivõimalusi rahvusvahelisel tasemel.