Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66855

Noortekodu juhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SOS Noortekodu juhataja juhib ja korraldab noortekodus elavate noorte hooldamist ja nende iseseisvaks eluks ettevalmistamist.

Ootused kandidaadile

  • kõrgem haridus, võib olla omandamisel
(soovitavalt sotsiaal-, pedagoogika või psühholoogia valdkonnas)
  • praktiline töökogemus laste või noortega (vähemalt 3a)
  • valmisolek meeskonnatööks
  • hea suhtlemisoskus ja stressitaluvus
  • inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • B-kat autojuhiluba
  • vanus vähemalt 25 aastat

Ettevõte pakub

info tel. 65 66 901

Tööpakkumise number
#66855