Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800597

Noorte vaimse tervise õde psühhiaatriapolikliinikusse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ootab tööle empaatilist
NOORTE VAIMSE TERVISE ÕDE PSÜHHIAATRIAPOLIKLIINIKUSSE,
kellele usaldame tähendusrikka töö 14-18aastaste noortega.

Ootused kandidaadile

Sinu tööülesanneteks on:

  • hinnata ja jälgida patsientide seisundit
  • pakkuda patsientidele ja nende lähedastele teadmisi ja tuge raviteekonnal
  • suunata ja nõustada patsiente raviprotsessis
  • teha koostööd psühhiaatrite, psühholoogide ning patsiendi tugivõrgustikuga
  • viia läbi eakohaseid teste, sh Qbtesti (aktiivsus- ja tähelepanuhäire test)

Meie pakume:
  • mentori ja meeskonna tuge väljaõppe perioodil ja pärast seda
  • kovisioone ja ühisüritusi
  • võimalust areneda valdkonna eksperdiks, Sinu erialast arengut toetavaid koolitusi
  • võimalust soovi korral töötada erinevates üksustes
  • paindlikku tööaega ning lisapuhkust
  • tunnitasu alates 11 eur (bruto)

  • vaimse tervise õe kutse või kutse omandamisel
  • huvi vaimse tervise valdkonna vastu ning soov panustada Eesti noorte vaimse tervise edendamisse

Ootame, et Sa:
  • väärtustad meeskonnatööd, oled kohusetundlik, sõbralik ja hea suhtleja
  • soovid end erialaselt pidevalt täiendada ja areneda
  • säilitad alati naeratuse, väärikuse ja tunned rõõmu oma tööst

Lisainfot jagab meeleolu- ja ärevushäirete valdkonna õendusjuht Liis Kristiin Vaher telefonil 617 2563.
Võtame ühendust töövestlusele kutsutud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#800597

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2022
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem