Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149020

Noorsootöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Noorsootöötaja ametikoha põhieesmärk on noore isiksusliku, sotsiaalse ja loova arengukeskkonna kujundamine ja arengu soodustamine ning noori arendavate tegevuste pakkumine.

Ootused kandidaadile

Kandideerimise tingimused

  • kõrgharidus (või selle omandamine noorsootöö, pedagoogika, sotsiaaltöö, rekreatsiooni, psühholoogia või kultuuri erialal)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ning soovitavalt kesktasemel vene ja inglise keele oskus ametialase sõnavara valdamisega
  • hea arvuti kasutamise oskus (teksti- ja tabeltöötlusprogrammid)
  • noorsootöö- ja lastekaitse seaduse tundmine
  • väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • erialast täiendkoolitust
  • sõbralikku kollektiivi
  • eneseteostamise võimalust arenevas organisatsioonis
  • brutopalka alates 8000 kroonist

Lisainfo

Valikul eelistame meeskonnatööle orienteeritud, aktiivseid, organiseerimisvõimelisi ja usaldusväärseid kandidaate
Kandideerimisel tuleb kasuks eelnev töökogemus noorsoo- või infotöö valdkonnas ning teadmised projektijuhtimisest.

Tööpakkumise number
#149020

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. mai 2008
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2008

Tallinna Noorsootöö Keskus on Tallinna Spordi- ja Noorsooameti hallatav asutus, mille eesmärgiks on luua Tallinna noortele tingimusi ja võimalusi vaba aja sisustamiseks ning arendavaks tegevuseks läbi kultuuri-, spordi-, tervise-, sotsiaal-, rahvusvahelise- ja huvitegevuse.

Vaata rohkem