Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622215

Noorsootööspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

  • Noorsootöö korraldamine ja koordineerimine ning edendamine Kastre vallas;
  • valdkonnapoliitikate väljatöötamine, arendamine ja elluviimine;
  • valla noorsootöötajate töö koordineerimine;
  • võrgustikutöö edendamine;
  • noorsootöö valdkonna ürituste korraldamine;
  • oma valdkonna eelarve koostamine, arengusuundade ja eesmärkide kavandamine ja elluviimine;
  • noorsootöö valdkondlike projektide algatamine ja elluviimine.

Nõudmised kandidaadile

Nõuded kandidaadile:

  • noorsootööalane kõrgharidus, soovitatavalt töökogemus avalikus sektoris vähemalt 1 aasta;
  • omab arvutialaseid teadmisi;
  • omab teadmisi kehtivatest õigusaktidest ning oskab neid oma töös kasutada;
  • oskus tegutseda iseseisvalt, otsustus- ja vastutusvõimeline;
  • täpne, põhjalik ja konkreetne.
Kasuks tuleb:
  • Omab B-kategooria juhtimisõigust;
  • Hea pingetaluvus ja julgus;
  • Oskus hoida ja motiveerida meeskonda.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • vastutusrikast ja mitmekesist tööd;
  • toetavat kollektiivi;
  • erialaseid täiendkoolitusi;
  • tööle asumise aega esimesel võimalusel.

Lisainfo

Esita meile oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga sh haridust tõendava dokumendi koopia hiljemalt 31.oktoobriks 2019. a

Tööpakkumise number
#622215

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem