Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804744

Noorsootööspetsialist/ juhtumikorraldaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Koordineerib ja arendab Rakvere valla noortekeskuste tegevust, osaleb valdkonna strateegiliste dokumentide väljatöötamisel;

  • koostab noorsootöö iga - aastase tegevuskava (üritused, koolitused, muud tegevused).

  • aitab kaasa huvihariduse ja huvitegevuse kava koostamisele;

  • loob võimalusi laste ja noorte arendavaks tegevuseks mitteformaalse õppimise keskkonnas (koolivälise vabaaja korraldamine);

  • koordineerib noortekeskustes toimuvate huviringide tegevust;

  • tugisüsteemi registripäringus osalemiseks taotluse esitamine, et tuvastada riiklike registrite andmete alusel potentsiaalselt abivajavad noored, vanuses 16.-26. a, kes ei tööta, ei õpi või on tööturult muul põhjusel eemal;

  • abi vajavate noortega kontakti loomine, abivajaduse väljaselgitamine;

  • noorte toetamine sobivate teenuste taotlemisel ning noore ja abiosutaja kokku viimine;

  • noori toetavate spetsialistide tegevuse koordineerimine kohalikus omavalitsuses;

  • sotsiaalteenuste ja -toetuse andmeregistri (STAR) IT-lahenduse kasutamine, tagades järjepideva tulemuste dokumenteerimise;

  • valmisolek töötada õhtustel aegadel ja vajadusel ka nädalavahetusel;

  • ettepanekute tegemine võrgustikupõhise juhtumikorralduse mudeli täiendamiseks.

Ootused kandidaadile

  • positiivset ellusuhtumist ja initsiatiivikust, ausust ja usaldusväärsust;

  • head pingetaluvust, organiseerimisvõimet;

  • head suhtlemis- ja meeskonnatöö oskust, kuulamis- ja eneseväljendusoskust;

  • sinu kandideerimist toetab noorsootöötaja kutse, kõrgharidus ja varasem töökogemus noortega (NEET-noored);

  • isikuandmete töötlemisel õigusaktides kehtestatud nõuete järgimine;

  • B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd ja eneseteostust;
  • koolitus- ja arenguvõimalusi;
  • võimalust kaasa rääkida noorsootöö arendamises ja uuendustes;
  • toredat meeskonda.

Rakvere Vallavalitsus sõlmib noorsootööspetsialist/juhtumikorraldajaga tähtajalise töölepingu (ajutiselt äraoleva töötaja asendamise ajaks).

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri e-posti aadressile vallavalitsus(at)rakverevald.ee  hiljemalt 24. augustiks 2022.

Lisainformatsioon telefonil 5301 5577.

Tööpakkumise number
#804744