Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67521

Noorsooteenistuse konstaabel

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- alaealiste õigusrikkumiste tõkestamine;
- alaealistega tekkinud probleemide lahendamine oma piirkonnas;
- Lõuna politseiosakonna territooriumil olevate lasteasutuste teenindamine, viies seal läbi narko- ja õigusalaseid loenguid ja muid kriminaalpreventiivseid üritusi alaealiste õigusrikkumiste ennetamiseks, avastamiseks ja tõkestamiseks;
- koostöö tegemine sotsiaaltöötajaga oma piirkonnas elavate alaealiste probleemide lahendamiseks;
- teiste politseiosakonna põhimäärusest, enda ametijuhendist ja operatiivolukorrast tulenevate ülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (juriidiline või pedagoogiline) või politseiõppeasutuse lõpetamine vanempolitseiametniku kvalifikatsiooniga;
- soovitavalt töökogemus noortega;
- vajalik juhilubade olemasolu ja sõidukogemus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskust politseitööalase sõnavara valdamisega;
- otsustusvõimet ja head suhtlemisoskust.

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
- nooruslikku töökollektiivi;
- ametipalka 6400 krooni ja muid avaliku teenistuse seadusest tulenevaid lisatasusid;
- kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#67521

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 6400 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
17. mai 2006

Politseiamet on valitusasutus, mille haldusalas on 7 politseiasutust (4 politseiprefektuuri, Keskkriminaalpolitsei, Kohtuekspertiisi ja Kriminalistika Keskus, ning Julgestuspolitsei). Politseis töötab ca 5000 inimest. Põhja Politseiprefektuuri Lõuna politseiosakond võtab tööle noorsooteenistuse konstaabli.

Vaata rohkem