Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137481

Noorsoopolitseiametnik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kriminaalpreventiivne töö alaealistega, alaealiste õiguserikkumiste ennetamine, tõkestamine ja avastamine; koostöö piirkonna koolide ja lasteasutustega: loengute läbiviimine, koolivägivalla juhtumite lahendamine jms; preventiivsete ürituste korraldamine; koostöö piirkonna lastekaitse-ja sotsiaaltöötajatega ning alaealiste asjade komisjoni töötajatega.

Ootused kandidaadile

-keskharidust ja politseilist väljaõpet või kõrgharidust või selle omandamist (soovitavalt -pedagoogilist või sotsiaaltöö alast);
-positiivset ellusuhtumist ja head suhtlemisoskust;
-eesti keele valdamist kõrgtasemel ja väga head vene keele oskust;
-arvuti kasutamise oskust;
-tahet ja oskust lastega tegeleda ning sellealast töökogemust;
-head avaliku esinemise oskust;
-B-kategooria juhilubade olemasolu, vähemalt 2-aastast sõidukogemust.

Ettevõte pakub

-palju huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
-kindlat töökohta;
-võimalust anda oma panus probleemsete laste ja noorte abistamisel;
-meeldivat kollektiivi ja mõistvaid juhte;
-sportimisvõimalusi;
-ametipalka alates 10 000 kroonist ja avalikus teenistuses töötamisest tulenevaid soodustusi (õppelaenu hüvitamine, pikem puhkus).

Lisainfo

KASUKS TULEB:

  • Veel ühe võõrkeele oskus;
  • Iseseisev mõtlemisoskus;
  • Otsustusvõime;
  • Hea suhtlemisoskus;
  • Riigi põhikorra ja kodanike õiguste ning vabaduste tundmine, politsei- ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine.

Tööpakkumise number
#137481

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2008

Politseiamet on valitusasutus, mille haldusalas on 7 politseiasutust (4 politseiprefektuuri, Keskkriminaalpolitsei, Kohtuekspertiisi ja Kriminalistika Keskus, ning Julgestuspolitsei). Politseis töötab ca 5000 inimest.

Vaata rohkem