Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627837

Nooremtootejuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Turuinfo ja müügitulemuste kogumine, analüüs ja raporteerimine
  • Müükide, tellimuste ja laovarude prognoos ning haldus
  • Koostöö ja läbirääkimised tarnijate ja klientidega
  • Sortimendi haldamine ja hinnakujundus
  • Turundusplaanide elluviimises osalemine
  • Müügimeeskonna toetamine läbi tooteesitluste ja kommunikatsiooni

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sa oled töötanud sarnasel ametikohal, suurkliendi müügijuhi või -assistendina, jae- või hulgikaubanduses.
Sa valdad väga heal tasemel kontoritarkvara ning suhtled vabalt nii eesti kui ka inglise keeles.

Oled see, keda otsime, kui Sul on täpsus detailides, oled hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskusega. Töö nõuab planeerimisoskust, analüüsivõimet ning initsiatiivikust eesmärkide saavutamisel.

Ettevõte pakub Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd, väljakutseid ja arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes ning toetavat meeskonda. Kaasaegseid töövahendeid, autokompensatsioon.

Tööpakkumise number
#627837

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
15. november 2019

Oleme Baltikumi üks suuremaid distribuutorfirmasid, Eestis tegutseme alates 2008 aastast. Pakume usaldusväärseid teenuseid - distributsioon, ladustamine, tootepaigutus (merchandising teenus) ja turundus.

Oleme järgmiste globaalselt tuntud tootegruppide edasimüüjad: Danone jogurtitooted, Huggies mähkmed, Kleenex paberitooted, Kotex tampoonid, Voimix ja Keiju margariinid, EveSol margariin, Ritmeester ja Al Capone sigarillod, Muumi mähkmed, Vuokkoset hügieenisidemed, Neutral kehahooldustooted ja pesupesemisvahendid, Arla juustutooted (Castello, Apetina), Bic tulemasinad ja raseerimisvahendid, Starbucks ja Cocio kohvijoogid, Beronia ja Antares veinid, Valdo Prosecco vahuveinid, Kiwi jalatsihooldustooted ja sisetallad jpt.

Rahvusvahelise ettevõttena on meile oluline olla ekspert igal turul, kus tegutseme. Meie tugevuseks on pikaajaline kogemus, mille oleme omandanud üle 19 000 kliendi teenindamisel Leedus, Lätis, Eestis ja Valgevene turgudel. Valgevenes tegeleb meie pakutavate brändidega ühisettevõte Anteri.

Eugesta ettevõttes on kokku 922 töötajat, Eugesta Eestis on 80 töötajat. Meie müügistruktuur on tõhusalt jaotatud erinevate osakondade vahel, mis tagab fokusseerituse.

Vaata rohkem