Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176534

Nooremreferent

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on tagada talituse asjaajamise korraldamine, dokumentatsiooni korrashoid ja arhiveerimine ning dokumentide ringluse korraldamine.

Ootused kandidaadile

- keskharidus ja sellele lisanduv erikutse- või ametialane ettevalmistus,
- eesti keele oskus kesktasemel ja vene keele oskus suhtlustasandil,
- arvuti- ja bürootehnika kasutamise oskus, suhtlemisoskus, täpsus,
- kohusetunne ja usaldusväärsus.

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd
- meeldivat töökeskkonda
- eneseteostusvõimalusi
- avaliku sektori stabiilsust

Lisainfo

Lapsehoolduspuhkuse asendajaks

Tööpakkumise number
#176534