Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199633

Nooremraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kesk-Läänemere programmi INTERREG IV A välisprojekti „Aktiivne ja turvaline koolipäev“ raamatupidamise korraldamine

Töökohustused:

  • raamatupidamise korraldamine vastavalt juhtpartneri ja Tallinna Haridusameti vahelisele
partnerluslepingule;
  • kuludokumentide käitlemine ja komplekteerimine ja aruandluse koostamine ja suhtlemine
juhtpartneri ja Tallinna Haridusameti vahel;
  • dokumentide arhiveerimine vastavalt toetuse andja nõuetele.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus ja töökogemus ametikoha töövaldkonnas

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#199633

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
18. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem