Värsked tööpakkumised

Nooremraamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37106

Tööpakkumise number

37106

Töö kirjeldus

Raamatupidamisteenuseid osutav ettevõte võtab tööle nooremraamatupidaja.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt raamatupidamisalast haridus ja/või kindlat soovi omada raamatupidaja elukutse, tugevad suhtlemis- ja klienditeenindusoskust ja –tahet ning head soome ja inglise keele oskust. Kandidaadilt eeldame lisaks iseseisvat õppimisvõimet ja järjekindlat soovi arendada ennast raamatupidajana.

Pakume väheste praktiliste raamatupidamiskogemustega nooremraamatupidajale võimaluse omada tugeva professionaalsuse taseme raamatupidamise erialal. Oskuste arenedes annab töö igapäevast praktikat soome- ja inglise keeltes ning klienditeeninduses. Oskustega raamatupidajaks arenenud töötaja igapäevane töö sisaldab rahvusvaheliste ettevõtete vaheldusrikast raamatupidamisalast teenindamist ja konsulteerimist ning võimalust tutvuda väga erinevate ettevõtete finantsvaldkonnaga.

Lisainfo

Avaldus kandideerimiseks esitada hiljemalt 11.11.2004.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2004
Kuulutus sisestati:
4. november 2004