Värsked tööpakkumised

Nooremkonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108945

Tööpakkumise number

108945

Töö kirjeldus

Sinu tööks on konsultantide sisuline ja tehniline toetamine konsultatsiooniprojektide läbiviimisel. Sinu ülesanneteks on erinevates projektides osalemine, vajaliku informatsiooni kogumine, analüüsimine, järelduste tegemine ja nende vormistamine. Sinu töö nõuab tihedat suhtlemist paljude inimestega erinevatest organisatsioonidest.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgharidus ja huvi tegeleda talendijuhtimise teemadega. Teretulnud on teadmised ärikeskkonnast ja organisatsioonidest või Sul on soov neid omandada. Nooremkonsultandi roll nõuab nutikust, võimet tegeleda paralleelselt erinevate ülesannetega, korrektsust ja paindlikkust, iseseisvust ja head suhtlemisoskust. Töö eeldab väga head eesti ja inglise keele suulist ja kirjalikku valdamist (kasuks tuleb vene keele oskus), samuti peaksid Sa olema valmis kasutama erinevaid arvutiprogramme.

Sind ootab huvitav ja mitmekülgne töö lahedas ja professionaalses meeskonnas. Töö pakub võimalust kujundada oma rolli sisu ja vastutust lähtuvalt oma isiklikest ambitsioonidest. Lisaks heal tasemel töötingimustele pakume mitmeid soodustusi, koolitusi ning innustavat töötasu, mis tuleneb Sinu panusest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
3. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
18. mai 2007

Fontes on 17-aastase kogemusega konsultatsioonifirma. Me aitame klientidel saavutada suurepäraseid tulemusi, pakkudes lahendusi personaliotsingu, töötajate hindamise ja arendamise, palgakorralduse ning inimeste juhtimise alal. Meile on eeskujuks ja heaks koostööpartneriks rahvusvaheline hindamismeetodite arendaja SHL Group ja personaliotsingufirmade ühendus AIMS-Network. Meie jaoks on oluline pühenduda klientidele, arendada meeskonda ja lahendusi, olla professionaalne ning koostöös loov. Fontese eelmise aasta käive oli üle 20 miljoni krooni. Fontese tiimis töötab 25 särasilmset oma valdkonna spetsialisti. Lisainfo Internetis: www.fontes.ee.