Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127659

Nooremjurist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nooremjuristi tööülesanneteks on AmCrediti esindamine notariaalsetel tehingutel, eluasemelaenulepingute ettevalmistamine ja sõlmimine ning abi kogu vajaliku laenudokumentatsiooni vormistamisel ning haldamisel.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • on kõrgema juriidilise haridusega või lõpetab õpingud hiljemalt 2008. aastal
  • valdab lisaks eesti keelele vabalt ka vene ja inglise keelt
  • on hea suhtleja ning orienteeritud kõrgetasemelisele klienditeenindusele
  • soovib tegeleda pideva enesetäiendamisega
  • tunneb end mugavalt nii iseseisvalt töötades kui meeskonnatööd tehes
  • on tasakaalukas ega karda kiireid ning pingerikkaid tööperioode ning sellest tulenevat võimalikku stressi

Omalt poolt pakume tööd kasvavas rahvusvahelises ettevõttes, väljaõpet, koolitusvõimalusi ning konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#127659