Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125999

Nooremjurist

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • maksekäsu kiirmenetluse avalduste koostamine
  • hagiavalduste koostamine

Ootused kandidaadile

  • akadeemiline juriidiline kõrgharidus või selle omandamine vähemalt ühe aasta jooksul tööle asumisest
  • täpsus, korrektsus ja vastutustundlikkus
  • loogiline mõtlemine ja iseseisvus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb
  • varasem erialane töökogemus
  • hea vene või inglise keele oskus

Stabiilset tööd nooruslikus ja sõbralikus kollektiivis ning selget vastutuspiiri. Ametialase kvalifikatsioon tõstmist toetab hästi toimiv koolitussüsteem ja firmasisesed arenemisvõimalused. Lisaväärtusena pakume sportimisvõimalusi, kultuuri- ja spordiürituste pileteid ning ühisüritusi. Samuti on meie jaoks tähtis toetada BIGi töötajate eraelus toimuvaid olulisi sündmusi. BIGi kontor asub Tartu südalinnas.

Lisainfo

Tööle asumise aeg oktoober. Töö aeg 8.30-17.00.

Tööpakkumise number
#125999