Värsked tööpakkumised

Nooremjurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125999

Tööpakkumise number

125999

Töö kirjeldus

• maksekäsu kiirmenetluse avalduste koostamine
• hagiavalduste koostamine

Nõudmised kandidaadile

• akadeemiline juriidiline kõrgharidus või selle omandamine vähemalt ühe aasta jooksul tööle asumisest
• täpsus, korrektsus ja vastutustundlikkus
• loogiline mõtlemine ja iseseisvus
• eesti keele oskus kõrgtasemel
• hea arvuti kasutamise oskus
• hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb
• varasem erialane töökogemus
• hea vene või inglise keele oskus

Stabiilset tööd nooruslikus ja sõbralikus kollektiivis ning selget vastutuspiiri. Ametialase kvalifikatsioon tõstmist toetab hästi toimiv koolitussüsteem ja firmasisesed arenemisvõimalused. Lisaväärtusena pakume sportimisvõimalusi, kultuuri- ja spordiürituste pileteid ning ühisüritusi. Samuti on meie jaoks tähtis toetada BIGi töötajate eraelus toimuvaid olulisi sündmusi. BIGi kontor asub Tartu südalinnas.

Lisainfo

Tööle asumise aeg oktoober. Töö aeg 8.30-17.00.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2007

Balti Investeeringute Grupi Pank AS (BIG) on tarbimislaenude väljastamisele spetsialiseerunud pank. BIG on Baltimaades tegutsevate universaalpankade ja liisingfirmade järel üks suurimaid laenuandjaid eraisikutele ja ettevõtetele. BIGi missiooniks on teha kiire ja paindlik laenuteenus lihtsalt ja mugavalt kättesaadavaks nii eraisikutele kui ettevõtetele. Korporatsioonis töötab kokku ligi 400 inimest. Lisainfo www.big.ee