Nooremametnik (alko-narko)
Tööpakkumise number #814645

Tartu Vangla
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kui Sinus on tahet ja julgust alustada karjääri vanglateenistuses, kandideeri meie kriminaalhoolduse meeskonda! Nooremametnikuna jälgid ja kontrollid kriminaalhooldusaluste käitumist ja kohustuste täitmist (näiteks alkoholi- ja narkojoobe tuvastamine, üldkasuliku töö koordineerimine, elektroonilise valve seadme paigaldamine ja muud abistavad tööd kriminaalhoolduses). Sinu töö on vaheldusrikas ja pakub põnevaid väljakutseid.

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus

  • Laitmatu taust

  • B-kategooria juhiload

  • Hea arvutikasutamise oskus

  • Eesti keele oskus tasemel C1

  • Kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Töötasu alates 850 eurot

  • Väärt väljaõpe

  • Kaks põhikohta

  • Tasuta sportimisvõimalused

  • Põhipuhkus 35 kalendripäeva

  • Suur võimalus panustada ühiskonna turvalisusesse

Lisainfo

Hoiame üksteise tervist - ootame, et oled vaktsineeritud!

Saada CV märksõnaga "Nooremametnik" hiljemalt 04.10.2022 aadressile tartuv.cv(at)just.ee

Tööpakkumise number
#814645

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk : Alates 850 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
20. september 2022
Nooremametnik (alko-narko) Nooremametnik (alko-narko)

Vanglate ülesanne on muuta ühiskond turvalisemaks - kaitsta õiguskorda, isoleerides kurjategijad ühiskonnast, ning juhtida neid õiguskuulekalt käituma, st muuta või anda oskusi, et nad tulevikus käituksid nii, nagu ühiskonna käitumisnormid ette näevad. Vanglate koosseisu kuuluvad üle Eesti paiknevad kriminaalhooldusosakonnad. Kriminaalhoolduse põhieesmärk on muuta ühiskond turvalisemaks, rakendades vangistuse asemel selle alternatiive (elektrooniline valve, käitumiskontroll, ühiskondlik kasulik töö jm).

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
NOOREMAMETNIK (ÜLDKASULIK) Tartu Vangla
Alates 475 €/kuus
5 p. tagasi
NOOREMAMETNIK (ÜLDKASULIK) Tartu Vangla • Tartu
Tartu
5 p. tagasi
INSPEKTOR-KONTAKTISIK Tartu Vangla
Alates 1700 €/kuus
5 p. tagasi
INSPEKTOR-KONTAKTISIK Tartu Vangla • Tartu
Tartu
5 p. tagasi
HUVIJUHT-RAAMATUKOGUHOIDJA Tartu Vangla
Alates 1100 €/kuus
5 p. tagasi
HUVIJUHT-RAAMATUKOGUHOIDJA Tartu Vangla • Tartu
Tartu
4 p. tagasi
LOOMAARSTI ABILINE FELIVET OÜ
Alates 1000 €/kuus
4 p. tagasi
LOOMAARSTI ABILINE FELIVET OÜ • Tartu