Värsked tööpakkumised

Noorem tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233253

Tööpakkumise number

233253

Töö kirjeldus

Tooteportfellis olevate toodete müügi edendamine (tööstus - ja toidukaubad).
Uute toodete tooteportfelli lisamine ja müümine.
Kaubamärkide turundustegevuse planeerimine, juhtimine ja analüüs.
Kliendisuhete hoidmine ja arendamine.
Turuinfo kogumine ja analüüsimine.
Turundusplaanide väljatöötamine ja läbiviimine.
Müügistrateegia väljatöötamine ja analüüs.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev müügitöö kogemus suurklientidega.
Tööstus - ja toidukaupade turu tundmine.
Väga hea eesti keele suuline - ja kirjalik oskus, hea inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil.
Analüütiline mõtlemine ja planeerimisoskus.
Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.
Kasuks tuleb kõrgharidus ja turundusalane töökogemus

Pakume Sulle vastutusrikast ja huvitavat tööd ning karjääri ja arenguvõimalusi edukas rahvusvahelises ettevõttes. Väga häid töötingimusi, meeldivat ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Otsime oma meeskonda Noorem tootejuhti, seoses Tooteportfelli mahu kasvuga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2011

Eugesta Eesti AS on üks Baltikumi juhtivatest tubaka, toidu- ja tööstus kaupade müügiga ja logistikaga tegelevatest hulgikaubandusettevõtetest, allüksusustega Eestis, Leedus ja Lätis. Anname tööd enam kui 700 inimesele, Eestis 74 inimestele.