Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199377

NOOREM-TOOTEJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toodete turundustegevuse juhtimine kinnitatud turunduseelarve piires. Toodete turuosa ja kasumlikkuse eesmärkide täitmise tagamine vastavalt ettevõtte strateegiale.
  • Toodete turundusstrateegia- ja kommunikatsiooni väljatöötamine ja rakendamine.
  • Turundusplaanist lähtuvalt tarbijakampaaniate ettevalmistamine, elluviimise koordineerimine ja tulemuste analüüsimine.
  • Oma vastutusvaldkonda kuuluva tooteportfelli juhtimine ja arendamine. Turgu mõjutavate tegurite ja trendide analüüsimine. Tooteuuenduste turuletoomine.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 2-aastane varasem töökogemus turundusvaldkonnas, soovitavalt toiduainetööstuse ettevõttes.
  • Kõrgharidus (soovitavalt turunduse erialal).
  • Väga heal tasemel inglise keele oskus.
  • Hea pingetaluvus ning oskus töid planeerida ja süstematiseerida.
  • Ettevõtlikkus ja enesekehtestamisvõime.

Ettevõte pakub

  • Tööd kaasaegses, arenevas ja innovatiivses keskkonnas.
  • Koolitusvõimalusi ning võimalusi karjääri arenguks Carlsbergi kontsernis.
  • Mõistlikku töötasu ja kaasaegseid töövahendeid.

Tööpakkumise number
#199377