Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289025

Noorem müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindajate asendamine
Klientidega suhete loomine ja arendamine
Klientide kaubavarude ja ostude jälgimine vastavalt kliendi müügistatistikale
Läbirääkimiste pidamine tellimuste, müügimahu ja sortimendi osas
Müügikampaaniate korraldamises osalemine
Tellimuste vastuvõtmine ja edastamine vastavale müügiüksusele
Kauba dokumentatsiooni korrektne vormistamine
Klientidega lepingute sõlmimine antud volituste piires

Ootused kandidaadile

Suhtlemisoskus eesti ja vene keeles
Distsiplineeritus ja iseseisvus
Otsustus- ning vastutusvõime
Esinemis- ja veenmisoskus
Koostöö- ja suhtlemisvalmidus
Initsiatiivikus ja loomingulisus
Hea eneseväljendus- ja kuulamisvõime
Taktitunne, täpsus, korrektsus ja ausus
B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Arengu- ja karjäärivõimalusi
Konkurentsivõimelist palka
Huvitavat, intensiivset tööd kiiresti kasvavas, loomingulises ja ambitsioonikas ettevõttes

Lisainfo

Tööpiirkonnaks on Lõuna-Eesti.

Võtame ühendust ainult sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#289025

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2012

Sanitex on üks Baltimaade suurimaid ning kiiremini kasvavaid esmatarbekaupade distributsiooni- ja logistikakontserne, mis tegutseb aastast 1992. Sanitex pakub tööd rohkem kui 2000-le inimesele. Sanitex Estonia on asutatud aprillis 2010. aastal ning tänaseks pakub tööd juba 70-le inimesele.
Sanitexi missiooniks on pakkuda väga kõrgel tasemel müügi-, distributsiooni- ja logistikateenust kogu Baltikumis.

Seoses ettevõte laienemisega ootame oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem