Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302366

Noorem Müügiesindaja (Ida-Eesti)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Uute kliendisuhete loomine
- Toyota tõstetehnika ning laoinventari aktiivne müük.
- Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ning arendamine.
- TMHB Eesti filiaali toodete ning teenuste aktiivne tutvustamine oma müügipiirkonnas.

Ootused kandidaadile

- Tehniline haridus/selle omandamine;
- Soov töötada müügiesindajana(B2B)
- Heal tasemel eesti, vene ning inglise keel
- Hea arvutioskus(MS Office)
- Hea pingetaluvus
- B-kategooria juhiload.
- Energiline isiksus.

Ettevõte pakub

- Kohalikke ning rahvusvahelisi koolitusi
- Häid töötingimusi(ametiauto, telefon, arvuti)
- Motiveeriv töötasu(põhipalk+ tulemustasu)
- Karjäärivõimalused rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Palun saata oma CV ning inglise keelne motivatsioonikiri e-maili aadressile: info(at)baltic.toyota-industries.eu märksõna „Noorem Müügiesindaja” .
URL http://www.baltic.toyota-forklifts.eu

Tööpakkumise number
#302366

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
20. märts 2013

Toyota Industries Corporation ettevõte - Toyota Material Handling Baltic, mis tegutseb Balti riikides tööstusliku tehnika alal, kutsub, seoses kvaliteetse tööprotsessi tagamisega tööle:

Vaata rohkem