Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #633000

Noorem jurist

Firma nimi peidetud
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõigi ettevõtte tegevusega seotud lepingute, sisedokumentide koostamine ja uuendamine. Suhtlus erinevate ametiasutustega. Ettepanekute tegemine juhtkonnale ja muudatuste elluviimine. Finantssektorit puudutavates õigusaktides orienteerumine ja rakendamine ettevõtet puudutavates dokumentides. Hagi avalduste ettevalmistus. Töökoht asub Tartus.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik juriidiline kõrgharidus (õigusteaduse magistrikraad võib olla ka omandamisel). Edukas kandidaat valdab eesti keelt kõrgtasemel. Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasemel. Eelise annab varasem töökogemus krediidiasutuses. Oluline on iseseisvus, korrektsus, täpsus, kiire õppimisvõime ja soov olla meeskonna mängija.

Omalt poolt pakume häid eneseteostus- ja arenguvõimalusi, huvitavat ja stabiilset tööd kaasaegses kiiresti arenevas ettevõttes ning vahva kollektiiviga meeleolukaid ühisüritusi. Väljaõpet ja koolitusi.

Õppivale noorele pakume paindlikku töögraafikut ja soovi korral OSALIST KOORMUST.

Tööpakkumise number
#633000

Töö tüüp:
täistööaeg
Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
31. detsember 2019

Credit.ee – Mõistlik valik! Meie peamine tegevusvaldkond on ettevõtete ja eraisikute väikefinantseerimine. Allume Finantsinspektsioonile ja tegutseme Eesti Vabariigi territooriumil. Enda tegevuses lähtume vastutustundliku laenamise põhimõtetest ja igas laenuotsuses tugineme põhjalikule krediidianalüüsile. Meie eesmärgiks on väljastada laene paindlikul viisil. Samuti on meile väga oluline parima teeninduse tagamine ning igale kliendile personaalse lahenduse leidmine – just see tõstab meid esile finantseerimise valdkonnas!

Vaata rohkem