https://www.cvkeskus.ee/110278

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Noor ja asjalik insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110278

Tööpakkumise number

110278

Töö kirjeldus

Noor ja õpihimuline insener - see pakkumine on just Sulle!

Kuna Stoneridge Electronicsi kasv jätkub, kavatseme luua konstrueerimis- ja arendusosakonna ka Eestis, Tallinnas. Ühe osana sellest käivitame me väljaõppeprogrammi nendele, kes on huvitatud töötamisest koos meiega, et ehitada üles nimetatud uut Tallinna arenduskeskust. Väljaõppeprogrammi kestuseks on 12–18 kuud ning see on piiratud 8 praktikandiga. Programm viiakse läbi meie Stokholmi peakorteris Rootsis, kus asub ka meie Euroopa peamine konstrueerimis- ja arenduskeskus, kus töötab umbes 130 inseneri.

Programm algab sissejuhatusega meie ettevõtte tegevusse. Sellele järgneb formaalne väljaõpe töötamaks meie ettevõttes kasutatavate tööriistade ja meetoditega, samuti praktiline töö arendusinsenerina käimasolevas arendusprojektis. Järgmistel etappidel keskendub koolitusprogramm tulevastele ülesannetele pärast tagasi pöördumist Tallinna. Programmi lõppedes pakutakse Teile erinevaid ametikohti, mis vastavad teie oskustele ja vajadustele ja on seotud uue arenduskeskuse loomisega. Koolitusprogrammi käigus õpite välja töötama kõrgtasemel elektroonikatooteid veoautotööstuse tippkaubamärkidele, nagu näiteks DaimlerChrysler, MAN, Scania ja Volvo. Tooted ulatuvad jõuülekandekeskustest ja elektromehaanilistest lülititest kuni keerukate mõõdikutepaneelideni, elektrooniliste juhtimisplokkide ja telemaatikaseadmeteni, millele kõigile esitatakse kõrgeid nõudeid töökindluse, välimuse ja kvaliteedi Otsime diplomeeritud spetsialiste, kellel on kombineeritud teadmised ja võime tegutseda, et saavutada tulemusi meeskonnatööna.


Nõudmised kandidaadile

Sobivatel kandidaatidel on kõrgharidus või nad omandavad seda elektroonikas, mehaanikas või integreeritud süsteemide tarkvara alal. Oluline on hea inglise keele oskus. Eelnev kogemus on plussiks, kuid mitte hädavajalik.


Ettevõte pakub

Me otsime sügavate tehniliste huvide ja positiivse suhtumisega kandidaate, kes on valmis innukalt õppima tundma parimat tarbesõidukite tööstuses. Kui te olete meeskonnatööle orienteeritud inimene, kes on pikemas perspektiivis huvitatud juhtimistööst, on Stoneridge teile õige tööandja.


Lisainfo

Teie avalduse saatmise tähtaeg 10. juuni. • Nädal 32 (August) – programmi sissejuhatus ehk esimene etapp Tallinnas • Nädal 36 ( September) – koolitusprogrammi algus. NB! Kandideerimiseks palun saatke oma CV inglise keeles.


Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, praktika
Kuulutus aegub:
14. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
29. mai 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Stoneridge Electronics on üks osa Stoneridge Groupist, kus töötab üle 6000 töötaja üle terve maailma. Stoneridge Electronicsis töötab umbes 550 töötajat ning me oleme auto- ja kommertssõidukite turu üks juhtivaid tarnijaid. Meie tooterida ulatub alates telemeetriasüsteemidest, keerukatest mõõteinstrumentide klastritest ja tahhograafidest läbi
elektrooniliste juhtimismoodulite ja jõuülekandekeskuste kuni Multiplex-süsteemide ja lülitusmooduliteni. Me oleme uhked, et me tarnime tooteid ja süsteeme enamikule hästi tuntud
tarbesõidukite tootjatele, nagu näiteks DaimlerChrysler, MAN, Scania ja Volvo Trucks.
Stoneridge Electronics Group on juhtiv kõrgtasemel elektroonikatoodete tarnija ülemaailmsele tarbesõidukite tööstusele.
Grupil on tootmisüksused USAs, Lõuna-Ameerikas, Euroopas, Indias ja Hiinas. Stoneridge Electronics Euroopa tootmisüksused asuvad Rootsis, Šotimaal ja Eestis ning need laiendavad oma tegevust.