Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60963

Noor (abielu)paar talutööle

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevad talud ule kogu Suurbritannia otsivad endale talutöödele abiks 20-30ndates kogemustega paare.

Abielus ei pea olema, lihtsalt partnerid ja mõlemad talutöö kogemustega.

Töö on nii looadega, traktoriga kui põllumaal.

Ootused kandidaadile

Partnerid või abielupaar vanuses 20-30a
Inglise keel suhtlustasandil
ühel kindlasti autojuhiluba
Talutöökogemus

Ettevõte pakub

Majutus talu poolt
Palk alates £5.05 tunnis

Lennujaama vastutulek
Abi igasugustes küsimustes

Lisainfo

Palun saatke oma ingliskeelsed CVd, kus kindlasti ka talukogemused sees (isegi kui ei olnud ametlik töö, kuna loevad oskused).

Tööpakkumise number
#60963