Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319847

Nõmme saun-spordihoone päevane koristaja ja õhtune koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PÄEVASE koristaja põhiülesanneteks on sauna leili-, pesu- ja riietusruumide, WC-de ja fuajee puhtana hoidmine (s.h ruumide pesemine, prügi väljaviimine jne) päevasel ajal.

ÕHTUSE koristaja põhiülesanneteks on spordisaalide, sauna leili-, pesu- ja riietusruumide, WC-de ja fuajee koristamine ja puhtaks pesemine järgmiseks päevaks.
Tööaeg on alates kella 20-st.

Ootused kandidaadile

  • koristuseks kasutatavate puhastusvahendite tundmine ja oskus neid kasutada õigeks otstarbeks;
  • initsiatiivlikkus ja aktiivsus.

  • tööd uues ja arenevas linnaosavalitsuse struktuuriüksuses;
  • paindlikku tööaega;
  • head töötasu;
  • sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#319847

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
11. september 2013

Nõmme Linnaosa Valitsus on Tallinna linna ametiasutus, kes lahendab linnaosa oma haldusterritooriumil talle riigi ja Tallinna õigusaktidega pandud ülesandeid.

Vaata rohkem