Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #390787

Nobedate näppudega töötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ajalehtede- ja ajakirjade insertimine, pakkimine ja ladustamine
раздёргивание печатной продукции и комплектация
вкладывание и вклеивание рекламы в продукцию
упаковка готовой продукции, упаковка в плёнку

Nõudmised kandidaadile

kiire, kohusetundlik ja täpne
hea pinge- ja rutiinitaluvusega
sobib töötamine eri vahetustes, ka öisel ajal
быстрый, добросовестный, точный
cтрессоустоичивый
желание и возможность работать посменно и по ночам

Ettevõte pakub

stabiilset töökohta edukas ettevõttes
sõbralikku töökollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda
töötulemustest sõltuvat töötasu
ettevõttesisest väljaõpet
стабильная работа в большом предприятии
дружный коллектив и современные условия труда
зарплата зависящая от результатов работы
обучение несложным приёмам рабочих навыков на месте

Lisainfo

Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.
Свяжемся только с теми кондидатами, которые прошлм первый тур отбора.

Tööpakkumise number
#390787

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. september 2015
Kuulutus sisestati:
5. august 2015

AS Printall trükikoda kuulub Ekspress Gruppi. Ekspress Grupp on noteeritud
Tallinna Börsil. Klientideks on paljud kirjastajad Eestist,
Venemaalt, Baltikumist, Skandinaaviast ja ka mujalt
Euroopast. Toodangu hulka kuuluvad näiteks Eesti Ekspress, Eesti
Päevaleht, Eesti Naine, Anne & Stiil jpt.

AS Printall asub Tallinnas - Tala 4

Vaata rohkem