Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307056

Niitja/trimmerdaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saavad murutraktorite/raiderite juhid ja trimmerdajad, kelle tööülesanneteks on haljasalade hooldamine.

Ootused kandidaadile

Heal tasemel tööoskus
Eesti keele oskus
Ausus ja kohusetunne
Füüsiline vastupidavus
Oskus iseseisvalt töötada
Tehniline taip
Kasuks tuleb: eelnev töökogemus, B-kat juhiload,

Ettevõte pakub

Uusi töövahendeid
Konkurentsivõimelist palka
Paindlikuid tingimusi
Meeldivat kollektiivi
Vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#307056

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
7. mai 2013

Sim Hooldus OÜ tegeleb peamiselt tänavate ja haljasalade hooldusega. Omame antud vallas juba 10a pikkust kogemust.

Vaata rohkem