Värsked tööpakkumised

Neuroloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125964

Tööpakkumise number

125964

Töö kirjeldus

* neuroloogiliste patsientide ambulatoorne vastuvõtt 1x nädalas

Nõudmised kandidaadile

* arsti diplom
* soovitavalt neuroloogia residentuur läbitud või õpingud pooleli
* kehtiv registritõend

* võimalust töötada osalise töökoormusega 1 päev nädalas, tööpäeviti alates kella 16.00-20.00 või laupäeva päeval
* kaasaegne töökeskkond
* töökoht asub Viljandi kesklinnas

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. november 2007
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2007

PUUMEDI OÜ on tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud meditsiinitöötajate vahendamisele Soome ja alates 2007. aasta suvest ka Eestisse. Alustasime tegevust 2004. aasta alguses ning tänaseks oleme Eesti suurim firma omal alal.

Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused, erakliinikud ja apeegid nii Soomes kui ka Eestis. Otsime neile pidevalt uusi töötajaid-oma eriala spetsialiste.

Pakume tööd erinevate erialade arstidele, hambaarstidele, residentidele ning teistele tervishoiutöötajatele.