Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #211066

.NET tarkvaraarendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Infosüsteemide ja äriportaalide loomine ning arendamine

Ootused kandidaadile

  • erialased teadmised programmeerimisest
  • väga hea õppimisvõime
  • suur kohusetundlikkus ja hoolivus oma töö suhtes (ka tähtaegade osas)
  • hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • soov ja võime vaadata oma tööd läbi tulevase kasutaja silmade
  • ladus suhtlemisoskus ja huumorimeel

Kasuks tuleb
  • omandatud või omandamisel IT-alane haridus
  • varasem töökogemus .net tarkvaraarendajana

  • huvitavat tööd suurte infosüsteemide arendamisel ja loomisel
  • head motiveerivat töötasu ja erinevaid lisaboonuseid seatud eesmärkide saavutamisel
  • tasemel töövahendeid ja kaasaegset ning ergonoomilist töökeskkonda
  • võimalust areneda sõbralikus professionaalses meeskonnas

Tööpakkumise number
#211066